Reprezentant Handlowy

1 dzień temu

Gdańsk, Pomerania, Polska WBS sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

WBS Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego przedstawiciela handlowego do wspierania naszych klientów w branży medycznej.

Opis stanowiska:

  • Praca w terenie w czterech województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.
    • Pozyskiwanie nowych klientów, takich jak domy pomocy społecznej, domy seniora, ośrodki rehabilitacyjne, fundacje i stowarzyszenia.
      • Sprzedaż produktów medycznych, takich jak wózki inwalidzkie i ortezy.
        • Opieka nad pozyskanymi klientami.
          • Współpraca z działem administracji.
            • Praca w systemie CRM i raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w podobnym stanowisku w branży medycznej.
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania stałych relacji, empatia.
      • Samodzielność, systematyczność i zorientowanie na cel.
        • Prawo jazdy kat. B.
          • Znajomość pakietu Office.

Oferta pracodawcy:

  • Umowa o pracę lub inna forma umowy wg. preferencji.
    • Dobrze policzalna prowizja (możliwość podwojenia podstawy przy dobrych wynikach).
      • Auto służbowe do użytku prywatnego.
        • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon i materiały marketingowe.

  • Reprezentant Handlowy

    Stanowisko: Przedstawiciel HandlowyWBS Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego przedstawiciela handlowego do współpracy z naszym klientem, dystrybutorem sprzętu medycznego. Opis stanowiska:Praca w terenie w czterech województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.Pozyskiwanie nowych klientów, takich jak domy pomocy...