Asystent dekarza

2 dni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Asystent dekarza

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego asystenta dekarza do pracy w okolicach Bydgoszczy i Koronowa.

Obowiązki:
  • Asystowanie w montażu blacharki, rynien, dachówki.
  • Praca w zespole dekarzy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe.
  • Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B.
Miejsce pracy:

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny.

Wymagane dokumenty:

Kontakt: tel. 883 322 325 w godz. 7:00 - 20:00.

Sposób aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy.

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy:Numer oferty: StPr/24/2716Opis stanowiska:Poszukujemy osoby do wykonywania pomocniczych prac blacharsko-dekarskich na terenie kraju.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w branży dekarskiej, budowlanejMiejsce pracy: 85-831 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz,...