Elektroautomatyk

1 dzień temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Bella Sp. z o.o. Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Elektroautomatyka, który będzie odpowiedzialny za realizację zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrolę, regulację i konserwację instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe (elektryka, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
  • Gotowość do pracy zmianowej - 4 bryg.
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki

Co oferujemy:

  • Ciekawa i pełna wyzwań
  • Stabilna - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazna - taką mamy atmosferę
  • Profesjonalna - tacy są nasi pracownicy
  • Obfita w benefity
  • Rozwojowa - u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą

  • Elektroautomatyk

    5 miesięcy temu

    Toruń, Polska Bella Sp. z o.o. Pełny etat

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola, regulacja i konserwacja instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczeń, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych, diagnostyka i usuwanie awarii w systemach sterowania, napędach...