Inżynier RF

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska RITS Pełny etat
Stanowisko: Inżynier RF

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera RF do pracy w naszym zespole rozwoju nowoczesnych technologii.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i symulacja obwodów RF z użyciem narzędzi AWR i ANSYS HFSS
  • Praca nad układami drukowanymi i elektroniką wysokich częstotliwości
  • Współpraca z zespołem w celu realizacji projektów w sektorze przemysłowym i R&D
Wymagania:
  • Doświadczenie w symulacjach komputerowych AWR
  • Znajomość pomiarów elektrycznych w zakresie RF
  • Doświadczenie w projektowaniu układów RF oraz urządzeń energoelektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy:
  • Pracę w zespole rozwoju nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju umiejętności i doświadczenia w dziedzinie RF
  • Pracę w dynamicznym środowisku

  • Inżynier Sprzętu

    Warszawa, Polska Thorium Space S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera Sprzętu, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i rozwój sprzętu wbudowanego. Współpracujesz z zespołem inżynierów w celu opracowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie konstruowania pojazdów kosmicznych i inteligentnych anten macierzowych.ObowiązkiProjektowanie i...