Automatyk BMS

1 dzień temu

Tarnów, Lesser Poland LeasingTeam Group Pełny etat
Stanowisko: Automatyk BMS

W ramach naszego zespołu poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. automatyki BMS, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w programowaniu sterowników automatyki oraz stacji BMS, a także umiejętności analizy projektów technicznych i schematów elektrycznych.

Obowiązki:
  • Koordynowanie i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS
  • Serwis i konserwacja systemów AKPiA i BMS
  • Programowanie sterowników automatyki i BMS
  • Uruchamianie systemów automatyki i BMS
  • Naprawy awarii systemów automatyki i BMS
  • Przygotowywanie wizualizacji
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektronicznym/ elektrycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość systemów AKPiA i BMS
  • Umiejętność programowania sterowników automatyki oraz stacji BMS
  • Umiejętność analizy projektów technicznych i schematów elektrycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami HVAC
  • Umiejętności manualne - montaż urządzeń, lutowanie itp.
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferta:
  • Umowa o pracę (3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów - dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, samochód służbowy, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie
  • Biuro zlokalizowane w Krakowie

Jeśli interesuje Cię to stanowisko i masz doświadczenie w dziedzinie automatyki BMS, skontaktuj się z nami. Pracujemy w oparciu o autorską metodologię ASSET, która pozwala nam skutecznie realizować zlecenia i zwiększa efektywność naszych rekruterów. LeasingTeam Professional to agencja zatrudnienia, która od 15 lat łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Programista BMS

    Stanowisko: Programista BMSW ramach naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Programisty BMS, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w programowaniu sterowników automatyki oraz stacji BMS, a także umiejętności analizy projektów technicznych i schematów...

  • Tarnów, Lesser Poland LeasingTeam Group Pełny etat

    Stanowisko: Inżynier Systemów AutomatykiW ramach naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Inżyniera Systemów Automatyki, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w programowaniu sterowników automatyki oraz stacji BMS, a także umiejętności analizy...