Inżynier mechatronik

24 godzin temu

Kamień pow rzeszowski, Polska KOBEX Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Mechatroniki, który będzie odpowiedzialny za planowanie i realizację remontów, przeglądów technicznych maszyn i urządzeń z zakresu elektryki i automatyki. Współpracujesz z zespołem inżynierów, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urządzeń na powierzonym obszarze.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu mechatroniki lub automatyki
  • Doświadczenie w obszarach takich jak mechanika, elektronika, automatyka
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta Pracy
  • Stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę
  • Zadania pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
Benefity
  • Kawa/herbata
  • Parking dla pracowników

Firma KOBEX Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu i prefabrykacji konstrukcji stalowych. Poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy będą mogli wspierać nas w dalszym rozwoju.

  • Inżynier mechatronik

    2 tygodni temu

    Kamień (pow. rzeszowski), podkarpackie, PL KOBEX Sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier mechatronikMiejsce pracy: Kamień (pow. rzeszowski)Twój zakres obowiązkówplanowanie remontów, przeglądów technicznych maszyn i urządzeń z zakresu elektryki/automatyki.modernizacja układów sterowania na podległych liniach.tworzenie bazy danych elementów elektrycznych/elektronicznych oraz utrzymywanie stanów magazynowych, szukanie...