Elektromonter - Elektryk

11 godzin temu

Gdynia, Pomerania, Polska E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. Pełny etat

Stanowisko Elektromontera - Elektryka

Opis stanowiska

  • Wykonanie prac związanych z budową i utrzymaniem linii elektroenergetycznych
  • Realizacja zadań związanych z montażem i konserwacją urządzeń elektrycznych
  • Praca w zespole w oparciu o dokumentację projektową
  • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów elektroenergetycznych

Wymagania

  • Wykształcenie min. kierunkowe (elektryczne, elektrotechniczne)
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji E
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi i prostych narzędzi budowlanych
  • Chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności w branży energetycznej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferta pracodawcy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Delegacje na terenie całej Polski
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet dodatkowych Benefitów
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Elektromonter - Elektryk

    1 dzień temu

    Stanowisko: Elektromonter - ElektrykOpis stanowiskaPraca w dziedzinie elektromonterii i elektroenergetyki Wykonanie robót elektroenergetycznych, w tym budowa linii elektroenergetycznych kablowych Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac Wykonanie robót w oparciu o dokumentację projektową Przygotowanie i montaż tras kablowych...

  • Elektromonter / Elektryk

    15 godzin temu

    Gdynia, Polska Jarex Sp.z.o.o Pełny etat

    W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko  Elektromonter / Elektryk Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Elektromonter / ElektrykObowiązki Podłączanie urządzeń elektrycznych ...

    4 tygodni temu

    Gdynia, Polska E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. Pełny etat

    Elektromonter - ElektrykTwój zakres obowiązków Budowa linii elektroenergetycznych kablowych WN, SN i nN Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac Wykonanie robót w oparciu o dokumentację projektową ...