Dyrektor Produktu

17 godzin temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska:

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Dyrektora Produktu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami i definiowanie roadmapy produktu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Definiowanie planów i priorytetyzację zadań wraz z zespołem deweloperskim;
• Zarządzanie backlogiem produktu i definiowanie wymagań;
• Ścisła współpraca z interesariuszami, raportowanie postępów, wyników oraz rozwiązywanie problemów;
• Okazjonalne wyjazdy służbowe do Szwajcarii.

Co oferujemy:

• Długofalową współpracę z różnorodnymi projektami;
• Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence;
• Dostęp do technologicznych platform e-learningowych;
• Kursy języka angielskiego;
• Kafeteryjny system benefitów;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.

Jeśli masz:

• Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Produktu lub podobnym;
• Doskonałe umiejętności zarządzania projektami, w tym definiowanie planów, priorytetyzację zadań i zarządzanie nimi;
• Znajomość narzędzi takich jak JIRA i Confluence;
• Rozumienie metodyki Agile i doświadczenie w pracy w środowisku Scrum;
• Głęboką wiedzę na temat technologii IT, w tym architektury rozwiązań danych, technik inżynierii danych, baz danych oraz narzędzi BI;
• Potrzebujesz doświadczenia w zarządzaniu backlogiem produktu i definiowaniu wymagań;
• Świetne umiejętności analityczne i zdolność do podejmowania decyzji opartych na danych;
• Świetne umiejętności komunikacyjne, z łatwością przedstawiasz wizję produktu i szczegóły techniczne;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1).

W Scalo czeka na Ciebie:

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu projektami i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj do tej oferty
  • Dyrektor Produktu

    1 dzień temu

    Zielona Góra, Polska Ekoenergetyka-Polska S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Dyrektora Produktu, który będzie odpowiedzialny za współtworzenie koncepcji produktu wraz z szacunkami terminowymi i kosztowymi oraz głównymi założeniami technicznymi w obszarze rozwoju ładowarek.ObowiązkiWspółpraca z zespołem w celu opracowania szczegółowych planów projektowych i nadzór nad...