Specjalista spawalniczy

1 dzień temu

Starachowice, Świętokrzyski, Polska Randstad Polska Pełny etat
Poszukujemy spawacza

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje? Chcesz pracować w stabilnym zatrudnieniu i cieszyć się pełnym ubezpieczeniem? Jeśli tak, to szukamy Ciebie

Oferujemy
  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat z pełnym ubezpieczeniem
  • Wynagrodzenie 4751 zł brutto przez pierwszy miesiąc (czas trwania kursu)
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta po zakończeniu kursu (5160 zł brutto)
  • Bezpłatny obiad w trakcie pracy
  • Możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia
Zadania
  • Przez pierwszy miesiąc nauka spawania metodą MAG-135
  • Spawanie elementów konstrukcji po pomyślnym zdaniu egzaminu i uzyskaniu uprawnień
Oczekujemy
  • Min. wykształcenia zawodowego
  • Chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia