Zarządca Sklepu

1 dzień temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska IPRACUJZDALNIE Pełny etat
Praca w Sklepie - Oczekujemy Twojej Aktywności

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych pracowników do pracy w sklepie w Łodzi. Oferujemy stabilne zatrudnienie na cały etat, zmianowy czas pracy oraz prywatną opiekę medyczną.

Co oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Zmianowy czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Paczki świąteczne
Co oczekujemy:
  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
Twoje zadania:
  • Zarządzanie sklepem zgodnie z standardami sieci
  • Przepływ gotówki
  • Analiza wyników sklepu
  • Zatowarowanie sklepu
  • Przyjęcie dostaw
  • Ekspozycja towaru
  • Minimalizowanie poziomu strat
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Rozwój pracowników
  • Ewidencja czasu pracy
  • Udział w kontrolach placówki przez organy państwowe
  • Obsługa paczek kurierskich
  • Przestrzeganie przepisów i wewnętrznych procedur

  • Zarządca sklepu Netto

    Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Netto Sp. z o.o. Pełny etat

    Zarządca sklepu NettoOpis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego zarządcy sklepu Netto, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie zespołem pracowników, zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnątrzfirmowymi standardami oraz godne reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.ObowiązkiZarządzanie zespołem...

  • Zarządca sklepu Łódź

    Praca w sklepie w ŁodziW związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do pracy w sklepie w Łodzi. Oferujemy umowę o pracę na cały etat, zmianowy czas pracy, prywatną opiekę medyczną, szkolenia i możliwość rozwoju, dofinansowanie do kart sportowych oraz paczki świąteczne.WymaganiaAktualne orzeczenie o...