Redaktor Lifestyle

20 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska HRK S.A. Pełny etat
Oferta pracy: Redaktor Lifestyle

Poszukujemy doświadczonego Redaktora Lifestyle, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i redagowanie treści w obszarze zdrowia, urody i zdrowego trybu życia. Jeśli masz pasję do pisania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, oto oferta pracy dla Ciebie.

Zadania:
  • Poszukiwanie i analiza trendów z zakresu zdrowia, urody i zdrowego trybu życia
  • Tworzenie i redagowanie artykułów, copy do publikacji (landing page, infografika)
  • Współpraca z zewnętrznymi autorami artykułów
  • Współudział w planowaniu kalendarza publikacji
  • Wsparcie w planowaniu projektów video (scenariusze, wsparcie merytoryczne na planie)
  • Codzienna praca z systemem CMS przy przestrzeganiu zasad SEO
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy redakcyjnej, mile widziane w obszarze lifestyle, zdrowie, uroda
  • Mile widziane doświadczenie w pracy video
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z treściami w tym języku
  • Gotowość do pracy stacjonarnej
  • Kreatywność, pomysłowość, komunikatywność
Oferujemy:
  • Mozliwość rozwoju w branży farmaceutycznej
  • Pracę w zgranym zespole w nowoczesnym biurze w Warszawie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Pakiet benefitów w tym ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny