Doręczyciel listów

2 dni temu

Góra Kalwaria, Mazovia, Polska Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat
Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • Przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • Doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych
  • Bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług
  • Sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Własny samochód
  • Osobowość samodzielna, odpowiedzialna i sumienna
  • Komunikatywność
Co oferujemy:
  • Wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy
  • Zwrot kosztów za używanie własnego samochodu
  • Atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej
  • Mozliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • Karta rabatowa Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych
  • Mozliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych

  • Doręczyciel listów

    9 godzin temu

    Miejsce pracy: Góra KalwariaRodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca od poniedziałku do piątkuTwoje zadania:Przygotowanie korespondencji do doręczeniaDoręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnychBezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usługSporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych...