Psychiatra Dorośli

21 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED

Opis Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego lekarza psychiatry, który będzie odpowiedzialny za świadczenie konsultacji w dziedzinie psychiatrii w trybie ambulatoryjnym. Wymagania:

  • uzyskany stopień specjalizacji z zakresu psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży lub specjalizacja w trakcie;
  • dodatkowym atutem będzie ukończony kurs psychoterapii lub dodatkowa specjalizacja np. z zakresu neurologii / neurologii dziecięcej;
  • dbałość o wysokie standardy medyczne;
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na budowanie pozytywnej relacji z pacjentem;
  • empatia oraz wysoka kultura osobista;
  • znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym;
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Co oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • różnorodne formy zatrudnienia;
  • elastyczny czas pracy;
  • komfortowe warunki pracy – wygodne gabinety w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Poradni Zdrowia Psychicznego HARMONIA w Warszawie;
  • możliwość pracy zdalnej i hybrydowej w ramach telemedycyny – zapewniamy niezbędny sprzęt oraz wsparcie techniczne;
  • dostęp do Bazy Wiedzy Medycznej;
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy – udział w bezpłatnych i cyklicznych webinarach i sympozjach Akademii Zdrowia Psychicznego HARMONII pod przewodnictwem dr hab. n. med. Sławomira Murawca oraz mgr Małgorzaty Czyżewskiej – Kleczkowskiej;
  • możliwość współpracy w zakresie PR;
  • serdeczną atmosferę pracy w gronie doświadczonych psychiatrów i psychoterapeutów, przy wsparciu zespołu obsługi Pacjenta;
  • wsparcie Kierownika Medycznego;
  • opiekę medyczną, także dla członków rodziny, oraz kartę sportową i ubezpieczenie na życie.

Warunki Pracy:

  • praca w gronie doświadczonych psychiatrów i psychoterapeutów;
  • wsparcie zespołu obsługi Pacjenta;
  • możliwość pracy zdalnej i hybrydowej;
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

Jeśli interesuje Cię ta oferta, skontaktuj się z nami