Recepcjonista Ochrony

1 dzień temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Seris Konsalnet Holding S.A. Pełny etat
Stanowisko: Recepcja - Ochrona

Do zespołu Seris Konsalnet Holding S.A. poszukujemy pracownika ochrony na stanowisko recepcyjne. Lokalizacja: Gdańsk Przymorze, ul. Chłopska.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta
  • Wydawanie i programowanie kart
  • Obsługa pakietu MS Office
Wymagania:
  • Sumienność
  • Rzetelność w wykonywaniu poleceń
  • Nienaganna aparycja
  • Gotowość pracy od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Elastyczny grafik
  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę
  • Stawka od 28,10 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

  • Recepcjonista Ochrony

    Stanowisko: Recepcja - OchronaDo zespołu Seris Konsalnet Holding S.A. poszukujemy doświadczonego pracownika ochrony, który będzie odpowiedzialny za obsługę klientów i zapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektu.Zakres obowiązków:Obsługa klientów, wydawanie i programowanie kartObsługa pakietu MS OfficeWymagania:Sumienność i rzetelność w...