Kierownik Produkcji

1 dzień temu

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska HRK S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierownika produkcji, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie produkcją i podnoszenie zaawansowania operacyjnego naszego zakładu. Współpracujesz z zespołem, aby zapewnić terminową realizację zleceń produkcyjnych i utrzymać wysoki poziom jakości.

Zadania
  • Budowanie zespołu podległych pracowników i planowanie zatrudnienia.
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów i zasad BHP, PPOŻ oraz innych zasad i regulacji wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom.
  • Koordynacja zamówień surowców z uwzględnieniem stanów magazynowych i potrzeb produkcji.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych.
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
  • Identyfikacja i poprawa kluczowych wskaźników operacyjnych.
  • Dbałość o stan techniczny maszyn i ogólny porządek.
  • Kontrolowanie bieżących kosztów produkcji.
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji.
Wymagania
  • Praktyczna znajomość metodyk 5S i LEAN.
  • Doświadczenie na managerskim stanowisku w branży metalowej lub pokrewnej.
  • Umiejętność organizacji i planowania produkcji.
  • Praktyczna znajomość metod i technik produkcyjnych.
  • Znajomość prawa pracy i BHP.
  • Znajomość czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferta Pracy
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Realne możliwości rozwoju.
  • Kartę społeczną i prywatną opiekę medyczną.
  • Umowę o pracę.
  • System premiowy.

  • Włocławek, Polska Salamander Window & Door Systems S.A. Pełny etat

    Młodszy Inżynier ProcesuTwój zakres obowiązków Udział w doskonaleniu procesów narzędziowni Analiza wadliwości procesów produkcyjnych Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych (instrukcje procesowe, instrukcje...