Księgowa / Ksiegowy

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska B8 Recruitment Pełny etat
Stanowisko Księgowa / Ksiegowy

Poszukujemy doświadczonej Księgowej / Ksiegowego, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie rachunkowości jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz dekretnictwo i księgowanie dokumentów.

Zadania
  • Prowadzenie rachunkowości jednostki, w tym przygotowywanie i przekazywanie dokumentów księgowych
  • Wykonanie dyspozycji środkami pieniężnymi, w tym przygotowanie i wysłanie przelewów bankowych
  • Sporządzenie sprawozdań finansowych, w tym bilansu i rachunku zysków i strat
  • Dekretnictwo i księgowanie dokumentów, w tym faktur i innych dokumentów księgowych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak US, ZUS, GUS i NBP
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka polskiego i języka obcego (niemieckiego lub angielskiego)
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na naukę i rozwój

Lokalizacja: Wrocław

  • Wrocław, Polska C.H. Robinson Pełny etat

    Dołącz do rozwijającego się zespołu Finance Shared Service Center we Wrocławiu. Od początku roku zatrudniliśmy ponad osób i dalej rośniemy. Oferujemy możliwość działania na międzynarodowych projektach, pakiet szkoleń wdrożeniowych i codzienne wsparcie kolegów i koleżanek. Jest to oferta dla Ciebie, jeżeli szukasz pierwszej...