malarski-lakiernik armatury przemyslowej

2 dni temu

KędzierzynKoźle, Opole Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Malarski-lakiernik armatury przemysłowej

Numer oferty: StPr/24/1330

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego malarskiego-lakiernika, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni armatury, aplikację farb i lakierów elementów metalowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie w dziedzinie malowania i lakierowania
  • Umiejętność pracy w zespole
Warunki pracy:

Praca w godzinach poniedziałek-piątek, 7-15

Miejsce pracy: Mostowa 35, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

Informacje dodatkowe:

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

  • Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ARMATURY ZAMKON WALDEMAR ZAMCZEWSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego malarsko-lakierniczego specjalisty armatury przemysłowej do pracy w naszym przedsiębiorstwie.WymaganiaWykształcenie zawodoweZnajomość technik malarskichUmiejętność mieszania farbUmiejętność obsługi narzędziPrecyzja i dokładnośćWarunki pracyPraca w poniedziałek - piątek, godziny 7-15. Zatrudnienie...

  • Kędzierzyn-Koźle, Polska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ARMATURY ZAMKON WALDEMAR ZAMCZEWSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA Pełny etat

    Przygotowywanie powierzchni armatury, aplikacja farb i lakierów elementów metalowychInne wymaganiawyk. zawodowe, znajomość technik malarskich, umiejętność mieszania farb, umiejętność obsługi narzędzi, precyzja i dokładność,Praca pon.- pt. 7-15 Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką...

  • Kędzierzyn-Koźle, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1330Obowiązki:Przygotowywanie powierzchni armatury, aplikacja farb i lakierów elementów metalowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wyk. zawodowe, znajomość technik malarskich, umiejętność mieszania farb, umiejętność obsługi narzędzi, precyzja i dokładność,Praca pon.-...