Nauczyciel wychowania przedszkolnego

1 dzień temu

Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska Zespół Przedszkoli w Obornikach Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, który będzie odpowiedzialny za tworzenie przyjaznej i aktywnej atmosfery w przedszkolu. Zadaniem kandydata będzie prowadzenie zajęć edukacyjnych, współpraca z rodzicami i nauczycielami, a także dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan dzieci.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Predagogika przedszkolna
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • Umiejętność tworzenia programów nauczania i ich realizacji
  • Współpracę z zespołem nauczycieli i personelu przedszkola
  • Umiejętność komunikacji z rodzicami i innymi interesariuszami

Oferta pracy

Zespół Przedszkoli w Obornikach oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony. Pracownicy przedszkola cieszą się korzystnymi warunkami wynagrodzenia i możliwością rozwoju zawodowego. Pracownicy mają również dostęp do szkoleń i kursów, które umożliwiają rozwój umiejętności i wiedzy w zakresie wychowania przedszkolnego.

  • Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska Zespół Przedszkoli w Obornikach Pełny etat

    Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określony System wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięczną Zmianowoscinna Wyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Predagogika przedszkolna Oczekiwane kompetencje: - umiejętność tworzenia programów nauczania - dobra organizacja - umiejętność pracy w zespole Warunki pracy: - praca w...

  • Jaworzno, śląskie, śląskie, Polska FUNDACJA KANA Pełny etat

    Specjalista / Specjalistka w zakresie pedagogikiMiejsce pracy: JaworznoTwój zakres obowiązkówDyrektor odpowiedzialny będzie m.in. za:Prowadzenie grupy przedszkolnej – 6, 5 latkiProwadzenie dziennika zajęć w formie elektronicznejRealizację podstawy programowej wychowania przedszkolnegoPrzygotowanie i realizację Planów pracy: dziennego i...