Magazynier logistyk

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska Ogłoszenie partnerskie Pełny etat

Magazynier - logistyk - Pakowacz

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego magazyniera, który będzie odpowiedzialny za ewidencję ruchu towarowego na magazynie, inwentaryzację towarów, przygotowanie towarów do wysyłki oraz dostarczanie zleceń do odpowiednich stanowisk.

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym)
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość uzyskania dofinansowania na dodatkowe kształcenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia

  • Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Pełny etat

    Główny specjalista ds. analiz zakupówMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówprzygotowanie analiz i badań rynku (w tym analiz trendów, cen materiałów),analiza prowadzonej bazy; dokonywanie oceny obecnych dostawców i poszukiwanie nowych,przygotowanie analiz potrzeb klientów wewnętrznych,przygotowanie analiz dotyczących zużycia materiałów...

    Elektryk/ elektromonter linii kablowychMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówbieżące naprawy i przeglądy linii kablowych trakcyjnych oraz punktów zasilających i powrotnych,wymiana punktów zasilających i powrotnych w ramach remontów kapitalnych odcinków sieci trakcyjnej,wykonywanie napraw i przeglądów układów sterowania odłącznikami...

    Główny specjalista ds. dokumentacji branży elektrycznejMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówprzygotowywanie danych wyjściowych do zlecenia opracowania dokumentacji projektowej, robót, usług, w tym opisu merytorycznego, w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej,opiniowanie przekazywanej przez Wykonawców dokumentacji na każdym etapie...