Mechanik Elektromechanik

23 godzin temu

Częstochowa, Silesia, Polska Partner Serwis Pełny etat

Stanowisko: Mechanik Elektromechanik

Opis:

Poszukujemy doświadczonego mechanika elektromechanika, który będzie odpowiedzialny za montaż i demontaż maszyn, bieżące naprawy maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów i napraw serwisowych oraz remonty pomp o przekładni.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do zdobycia takiego doświadczenia u nas;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryka, mechanika, elektromechanika);
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP oraz obsługa suwnicy z poziomu "0";
  • Zdolności manualne.

Oferta pracy:

  • Stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pracę w systemie jednozmianowym (6.00-14.00);
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, szkolenia, kursy, nieoprocentowane pożyczki);
  • Partnerzką atmosferę pracy.

Informacja: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Mechanik / Elektromechanik

    5 miesięcy temu

    Częstochowa, Polska Partner Serwis Pełny etat

    Mechanik / Elektromechanik LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY: Oddział w Częstochowie , ul. Koksowa 11, 42-202 Częstochowa OBOWIĄZKI: montaż i demontaż maszyn, bieżące naprawy maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów i napraw serwisowych, remonty pomp o przekładni. WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku lub...

  • Częstochowa, Polska Human&Hunter Pełny etat

    Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:...

  • Pracownik warsztatowy

    3 tygodni temu

    Częstochowa, śląskie, Polska Sanimet Krzysztof Grzywacz Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYMAGANIA: wykształcenie średnie techniczne (mechanik, elektromechanik) znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej, elektrotechniki mile widziana znajomość maszyn wiertniczych znajomość języka angielskiego lub niemieckiego znajomość rysunku technicznego prawo jazdy kat. B sporadyczne, krótkoterminowe podróże...

  • Częstochowa, Polska Atest Paweł Wróblewski Pełny etat

    NAprawa i konserwacja wózków widłowychInne wymaganiakonieczne doświadczenie zawodowe związane z mechaniką/elektromechaniką; mile widziane uprawnienia dotyczące naprawy i konserwacji wózków widłowychRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką godzinowąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe