Inżynier Produkcji

2 dni temu

Świebodzin, Polska Adient Poland - Świebodzin Pełny etat
Stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania Produkcji / Manufacturing Engineer

Współpracuj z nami w Adient Poland - Świebodzin, jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie. Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Produkcji, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie i organizację procesów produkcyjnych.

Twoje obowiązki:
  • uczestnictwo w planowaniu procesów produkcyjnych, w tym layoutu, flowchartu, kalkulacji produktu, FMEA, listach materiałów i sposobach pakowania;
  • planowanie i aktualizacja czasów wytwarzania oraz analiza linii produkcyjnej pod względem wydajności;
  • uczestnictwo w tworzeniu budżetów inwestycyjnych i nadzór nad ich realizacją;
  • nadzór nad procesem zamawiania maszyn i urządzeń oraz wdrażanie ich do produkcji;
  • prowadzenie list aktywności w zakresie podejmowanych działań;
  • przygotowywanie instrukcji pracy;
  • współpraca z inżynierami i specjalistami przygotowania produkcji z centrali firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana mechanika i budowa maszyn;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w planowaniu i organizacji procesów produkcji;
  • wiedza na temat metod i technik produkcji, cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej;
  • praktyczna umiejętność tworzenia i czytania rysunku technicznego;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym Excel, Word, Power Point, Visio;
  • umiejętność planowania, analizy danych, wyciągania wniosków;
  • umiejętność pracy w zespole, proaktywność w działaniu.
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • stołówka pracownicza

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.

Dołącz do nas.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.

Adient Poland - Świebodzin

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 84 000 pracowników w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

Aktualnie poszukujemy kandydata / kandydatki do Działu Przygotowania Produkcji na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji / Manufacturing Engineer

Miejsce pracy: Świebodzin

  • Inżynier Procesu

    1 miesiąc temu

    Świebodzin, lubuskie, lubuskie, Polska Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier ProcesuMiejsce pracy: ŚwiebodzinTwój zakres obowiązkówAktualizacja layoutów linii produkcyjnych;Balansowanie linii produkcyjnych;Dostosowywanie do bieżących potrzeb i zakup narzędzi i wyposażenia linii produkcyjnych;Koordynowanie zadań związanych z RPCU;Wdrażanie działań krygujących po audytach;Uczestnictwo w produkcji foteli...

  • Świebodzin, lubuskie, lubuskie, Polska Adient Poland - Świebodzin Pełny etat

    Specjalista ds. Przygotowania Produkcji / Manufacturing EngineerMiejsce pracy: ŚwiebodzinTwój zakres obowiązkówuczestnictwo w planowaniu procesów produkcyjnych (tj. layout, flowchart, kalkulacja produktu, FMEA, listy materiałów, sposoby pakowania) oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem dla powierzonego projektu;planowanie i aktualizacja...