Kucharz Zmianowy

2 dni temu

Siemianowice Śląskie, Silesia, Polska Smart-HR Pełny etat
Opis Stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy kuchni i zespołu, delegowanie zadań, kontrolę produkcji i FC, koordynację dokumentacji HACCP, dbałość o standardy higieny pracy i BHP, obsługę oprogramowania produkcyjnego oraz raportowanie realizacji prac do Szefa Kuchni.

Wymagania
  • Wykształcenie gastronomiczne (minimum zawodowe)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Szeroka wiedza w zakresie kuchni polskiej i sztuki gotowania
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Dyspozycyjność, punktualność, dobra organizacja pracy i zdolność współpracy z zespołem
  • Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Oferta Pracodawcy
  • Stabilna praca w nowoczesnej firmie cateringowej
  • Umowa o pracę i zatrudnienie na pełen etat
  • Praca wyłącznie na dzienną zmianę
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, powiększone o premię minimum 3 x w roku
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. posiłki pracownicze, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do szkoleń kulinarnych i menadżerskich
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Wsparcie zespołu i innych działów firmy
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i udziału w szkoleniach

  • Kucharz Zmianowy

    5 miesięcy temu

    Siemianowice Śląskie, Polska Smart-HR Pełny etat

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Organizację pracy kuchni i podległego zespołu,  Delegowanie bieżących zadań i nadzór nad 2-osobowym zespołem, Kontrolę produkcji i FC, Koordynację prawidłowego prowadzenia dokumentacji HACCP, Dbałość o wysokie standardy higieny pracy i BHP oraz zasad HACCP, Obsługę nowoczesnego...

  • Kucharz

    2 tygodni temu

    Bielsko-Biała, śląskie, śląskie, Polska Qubus Hotel Management Sp. z o.o. Pełny etat

    KucharzMiejsce pracy: Bielsko-BiałaTwój zakres obowiązkówprzygotowywanie dań a'la carteprzygotowywanie potraw w ramach usług konferencyjnych i imprez okolicznościowychNasze wymaganiaposiadasz doświadczenie na podobnym stanowiskuchcesz się uczyć i rozwijać zawodowopotrafisz dobrze zorganizować swoją pracęlubisz i umiesz pracować w...