Montażowiec przewodów ciśnieniowych

3 godzin temu

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażowca przewodów ciśnieniowych do pracy w naszym oddziale w Jaszkowej Dolnej.

Obowiązki
  • Montaż przewodów ciśnieniowych do aut, zaworów, złączek
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania
  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawa wynagrodzenia wzbogacona premią do 500 zł
  • Praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Zorganizowany transport pracowniczy z Wałbrzycha
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606 829 141, 734 108 163.

  • Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Oferta pracyManpowerGroup Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu doświadczonego montażowca przewodów ciśnieniowych. Pracownik ten będzie odpowiedzialny za montaż przewodów ciśnieniowych do aut, zaworów i złączek.WymaganiaSprawność manualno-ruchowaDyspozycyjność do pracy w systemie zmianowymZaangażowanie i chęć do pracyOfertaStabilne...