Specjalista do spraw kadrowych

11 godzin temu

Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego specjalisty do spraw kadrowych, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników produkcyjnych i administracyjnych. Oczekujemy, że będzie on w stanie przygotować umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenie, skierowania na badania lekarskie, oświadczenia podatkowe, oświadczenia RODO, monitoring wizyjny, kontrolę trzeźwości, dokumenty ubezpieczeniowe itp.

Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego OPTIMA, założenie teczek osobowych, sporządzanie angaży, zmian warunków o pracę, aneksów do umów o pracę, umów dot. używania prywatnego samochodu do celów służbowych. Obsługa programu rejestracji czasu pracy: wpisywanie nieobecności, comiesięczne raportowanie i zatwierdzanie kart pracy przez pracowników administracji, przygotowanie wydruków pracowników produkcji do naliczania płac, uzupełnianie wymiarów urlopów dla pracowników administracji.

Sporządzanie dokumentacji związanej z rozwiązaniem stosunku pracy: wypowiedzenia, karty obiegowe, świadectwa pracy, archiwizacja dokumentów. Prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy, prywatną opiekę medyczną w LUXMED, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do karty multisport.

Wymagania: języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, umiejętności i uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, wykształcenie: wyższe, zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3), pozostałe wymagania: wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi), minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego, PPK, zatrudniania cudzoziemców i osób niepełnosprawnych, doświadczenie w pracy w firmie wysyłającej pracowników za granicę (oddelegowanie), znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego OPTIMA, bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel), dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność, praktyczna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy: Powstańców 8a, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Oferty należy składać na mail: m.mackowska@kmw.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Specjalisty do spraw kadrowych, który będzie odpowiedzialny za obsługę kadrową pracowników w naszej firmie.OdpowiedzialnościPrzygotowanie dokumentacji związanych z zatrudnieniem pracowników, w tym umów o pracę, umów o dzieło, umów zlecenie, skierowań na badania lekarskie, oświadczeń podatkowych,...

  • Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska KMW ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    ZadaniaW ramach tej posady będziesz odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników produkcyjnych i administracyjnych. Obejmuje to:przygotowanie umów o pracę, umów o dzieło, umów zlecenie, skierowań na badania lekarskie, oświadczeń podatkowych, oświadczeń RODO, monitoringu wizyjnego, kontroli trzeźwości,...

    Zadania:1. Przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, w tym umów o pracę, umów o dzieło, umów zlecenie, skierowań na badania lekarskie, oświadczeń podatkowych, oświadczeń RODO, monitoringu wizyjnego, kontroli trzeźwości, dokumentów ubezpieczeniowych itp.2. Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego OPTIMA,...