Agent Celny

1 dzień temu

Mszczonów, Polska MAERSK Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Celnych, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę celną przesyłek morskich. Współpracujesz z naszym zespołem w celu zapewnienia terminowego przepływu towarów i spełnienia wymagań klientów.

Obowiązki
  • kompletowanie dokumentów handlowych do celów odprawy celnej
  • przygotowanie zgłoszeń celnych
  • wysyłka zgłoszenia celnego i monitorowanie odprawy celnej
  • przygotowanie i legalizacja świadectw pochodzenia
  • kontrolowanie i rozliczanie w systemach celnych odpraw dokonanych w procedurze uproszczonej
  • przygotowanie wykazów należności, rozliczanie faktur
  • codzienne wsparcie klienta
  • raportowanie
Wymagania
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów i procedur związanych z obsługa celną przesyłek morskich (zarówno import, jak i eksport)
  • aktualne uprawnienia Agenta Celnego (2 lata)
  • znajomość programu WinSAD – HUZAR (1 rok)
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i członkami zespołu
Co oferujemy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • po okresie próbnym hybrydowy model pracy (2 dni pracy z domu, 3 dni z biura)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowej renomie
  • dodatkowe benefity i pracę w godzinach 08:00-16:00

Jeśli jesteś gotowy, aby być częścią organizacji w procesie transformacji definiującej branżę, która zmieni świat, to Maersk jest idealnym miejscem do rozwoju swojej kariery. Dzięki kompleksowej widoczności usług celnych Maersk Customs Services oferujemy globalny zasięg i lokalną wiedzę specjalistyczną, aby pomóc klientom w poruszaniu się po procesach celnych i płynnej koordynacji łańcuchów dostaw, zapewniając terminowy przepływ towarów.

  • Agent Celny

    6 dni temu

    Mszczonów, mazowieckie, mazowieckie, Polska Maersk Pełny etat

    Agent CelnyMiejsce pracy: MszczonówTwój zakres obowiązkówkompletowanie dokumentów handlowych do celów odprawy celnejprzygotowanie zgłoszeń celnychwysyłka zgłoszenia celnego i monitorowanie odprawy celnejprzygotowanie i legalizacja świadectw pochodzeniakontrolowanie i rozliczanie w systemach celnych odpraw dokonanych w procedurze...

    2 tygodni temu

    Mszczonów, mazowieckie, mazowieckie, Polska MAERSK Pełny etat