Elektrotechnik Projektant

1 dzień temu

Gdynia, Pomerania, Polska Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

W ramach naszej firmy, PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, poszukujemy doświadczonego Elektrotechnika Projektanta, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i nadzór nad realizacją projektów elektrotechnicznych w zakresie okrętów wojennych i cywilnych.

W naszym zespole będziesz pracować w środowisku międzynarodowym, korzystając z najnowszych technologii i rozwiązań. Będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie i dokumentowanie elektrotechnicznych systemów okrętowych;
  • nadzór nad realizacją projektów elektrotechnicznych;
  • koordynacja zespołu projektowego;
  • pracę w środowisku międzynarodowym.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje umiejętności i doświadczenie w projektowaniu elektrotechnicznym. Oferujemy:

  • ciekawą i wyzwaniową pracę w środowisku międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia;
  • prywatną opiekę medyczną Medicover;
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym;
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu elektrotechnicznym i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami.