Dekarz Budowlany

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska Warbud Pełny etat
Stanowisko Dekarza w Zakładzie Sił Własnych

Poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko Dekarza w Zakładzie Sił Własnych w Warszawie.

Obowiązki:
  • Wykonywanie prac dekarskich na budowach Warbud SA
  • Realizacja robót zgodnie z harmonogramem
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach z zakresu montażu, konserwacji pokryć dachowych – papy termozgrzewalne
  • Zaangażowanie i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia przy ciekawych obiektach budowlanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie standardy BHP
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Warszawa, Mazovia, Polska SILVERHAND Pełny etat

    Oferta pracy dla dekarza na własną rękęW Silverhand poszukujemy doświadczonego dekarza na własną rękę, który będzie odpowiedzialny za montaż dachów i izolacji w naszych projektach budowlanych.Obowiązki:Montaż konstrukcji dachowych (kominów, rynien, okien)Montaż izolacjiKładzenie dachówekMontaż dachów płaskich (Bitum oraz membrany lub...