Dokumentalista

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska L.M. Group Poland Pełny etat
Kurier dokumentów - Praca dodatkowa dla studenta

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu.

Zadania:
  • Przygotowanie dokumentacji pracowniczej
  • Uzupełnianie dokumentów z nowozatrudnionymi osobami
  • Wydanie obuwia i odzieży ochronnej
  • Odbiór dokumentacji u klienta
  • Praca mobilna na terenie jednej z lokalizacji: Pruszków, Płock, Wrocław
Wymagania:
  • Dostępność do pracy kilka godzin dziennie w różnych godzinach, sporadycznie w godzinach nocnych lub porannych
  • Prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem
  • Status studenta
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę
  • Pracę dodatkową

  • Dokumentalista mobilny

    5 godzin temu

    Stanowisko: Dokumentalista mobilnyW związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko dokumentalisty mobilnego. Nasza firma L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu.Nasze motto 'Wszystko...