Magazynier/Sortownik Tarnów

4 godzin temu

Tarnów, Lesser Poland Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Magazyniera/Sortownika do pracy w Tarnowie. Jeśli szukasz elastycznego rozkładu godzin i chcesz pracować w zespole zorientowanym na klienta, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • układanie paczek kurierskich na taśmie,
  • kontrola etykiet,
  • sortowanie przesyłek,
  • obsługa wózka paletowego,
  • prace porządkowe + inne zlecone przez kierownika zmiany.

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, skrupulatności,
  • dobrej sprawności fizycznej i zdolności manualnych,
  • dyspozycyjności do pracy na jedną ze zmian lub obie (w zależności od naszych potrzeb).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe w kwocie 28,10 zł brutto,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
  • wykonywanie czynności od poniedziałku do soboty w przybliżonych godzinach.

Jeśli interesuje Cię to stanowisko, skontaktuj się z nami.

  • Tarnów, Lesser Poland Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Magazyniera/Sortownika do pracy w naszym magazynie w Tarnowie. Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci elastycznie dopasować godziny, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.Do Twoich obowiązków należeć będzie:Układanie paczek kurierskich na taśmie,Kontrola etykiet,Sortowanie przesyłek,Obsługa wózka...

  • Pracownik magazynu

    2 dni temu

    Tarnów, Lesser Poland LeasingTeam Group Pełny etat

    Stanowisko: Magazynier/Sortownik PrzesyłekLeasingTeam Group, największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego, poszukuje doświadczonego pracownika magazynu i sortowania przesyłek.Odpowiedzialności:Sortowanie przesyłek;Rozładunek samochodów;Załadunek samochodów;Wykonywanie zleconych prac porządkowych na magazynie.Wymagania:Dyspozycyjność...