Pracownik Produkcji

2 dni temu

Słubice, Lubusz, Polska IPF Group Pełny etat

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko pracownika produkcji w naszym zakładzie.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, przyjazne środowisko pracy oraz możliwość bezpłatnego zakwaterowania dla pracowników.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn do produkcji styropianu
  • Odbieranie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej i ich układanie na paletach
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Pracownik Produkcji

    1 dzień temu

    IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko pracownika produkcji w naszym klienta, który jest liderem w swojej branży.Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, przyjazne środowisko pracy i możliwość bezpłatnego zakwaterowania dla pracowników.Obowiązki...

  • Słubice, Lubusz, Polska ATN Service ApS Pełny etat

    ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Szukamy najlepszych kandydatów dla naszego nowego klienta specjalizującego się w produkcji narzędzi do uprawy roli oraz maszyn rolniczych....