Lekarz Internista

2 dni temu

Słupsk, Polska WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego lekarza internisty do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku sp. z o.o.

Obowiązki
  • Świadczenie usług zdrowotnych na rzecz pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych
  • Partycypacja w procesie leczenia i opieki nad pacjentami
  • Współpraca z innymi zespołami medycznymi
Wymagania
  • Specjalizacja z chorób wewnętrznych
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy w szpitalu
Oferta Pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
O Nas

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku sp. z o.o. to nowoczesny szpital, który oferuje szeroki zakres usług medycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy dbają o dobre samopoczucie pacjentów.

  • Lekarz Internista

    2 tygodni temu

    Słupsk, pomorskie, pomorskie, Polska WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU sp. z o.o. Pełny etat

    Lekarz InternistaMiejsce pracy: SłupskTwój zakres obowiązkówŚwiadczenie usług zdrowotnych na rzecz pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych, Chorób Płuc w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.Nasze wymaganiaSpecjalizacja z chorób wewnętrznychPrawo wykonywania zawodu To oferujemystabilne...