Kardiolog Szczecin

1 dzień temu

Szczecin, West Pomerania, Polska iVision Anna Baranowska Pełny etat
Poszukujemy Kardiologa

Placówka medyczna w centrum Szczecina poszukuje doświadczonego lekarza kardiologa do współpracy.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie specjalistycznych konsultacji kardiologicznych
  • Przeprowadzanie lub interpretacja badań diagnostycznych (EKG, echo serca, próba wysiłkowa, USG doppler tętnic szyjnych)
Warunki pracy:
  • Elastyczny grafik zgodnie z możliwościami lekarza
  • Praca w gabinetach czynnych od pn-pt w godzinach 08:00-20:00
Wymagania:
  • Doświadczenie w kardiologii
  • Umiejętność przeprowadzania specjalistycznych konsultacji
Oferta:
  • Wynagrodzenie w wysokości 70% od wartości wykonywanych świadczeń komercyjnych

  • Lekarz Kardiolog

    3 miesięcy temu

    Szczecin, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Zapraszamy do współpracy z Grupą LUX MED w Szczecinie lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji z zakresu Kardiologii .Posiadamy również kontrakt z NFZ My zadbamy o:konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów,elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance,możliwość pracy zdalnej,...

  • Piekarz

    1 miesiąc temu

    Szczecin, Polska Schiever Polska Sp z o.o. Pełny etat

    Piekarz Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków wyrób produktów piekarniczych, odpiek pieczywa. Nasze wymagania zaangażowania w pracę, umiejętności pracy w zespole, doświadczenia w pracy na stanowisku cukiernika/piekarza. To oferujemy umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie, dużą samodzielność w działaniu, stabilną pracę w...

  • Pracownik Hali

    Pracownik hali - obsługa klienta przy ladzie tradycyjnej ( grill/mięso) Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków codzienne dbanie o ekspozycję towaru, obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów, dbanie o porządek na dziale, umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych. Nasze wymagania zaangażowanie w pracę, chęć do nauki,...