Ochroniarz Marketu

14 godzin temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Securitas Polska Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Ochroniarza Marketu, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa klientów i pracowników na terenie obiektu handlowego.

Obowiązki
  • Monitorowanie terenu marketu i dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników.
  • Zapobieganie kradzieżom i interweniowanie w przypadku incydentów.
  • Obsługa systemów monitoringu i alarmowych.
  • Współpraca z personelem marketu i służbami porządkowymi.
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji dotyczącej zdarzeń na terenie obiektu.
Kwalifikacje
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z ludźmi.
  • Niekaralność.
  • Mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów handlowych.
Oferujemy
  • Pracę od zaraz.
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Kompletne i bezpłatne umundurowanie.
  • Brak kar finansowych.
  • Elastyczny grafik.
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie, zawsze do 10-go każdego miesiąca.
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków).

  • Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Securitas Polska Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Ochroniarza Marketu Spożywczego, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa na obiekcie handlowym.Obowiązki:dbanie o bezpieczeństwo na obiekcie handlowymmonitorowanie stanu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektuochrona mienia przed dewastacją i włamaniemprowadzenie dokumentacji...

  • Ochroniarz Marketu

    Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Securitas Poland Pełny etat

    Opis StanowiskaPracownik Ochrony w Securitas PolandObowiązkiMonitorowanie terenu obiektu handlowego oraz dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników.Zapobieganie kradzieżom oraz interweniowanie w przypadku incydentów.Obsługa systemów monitoringu oraz alarmowych.Współpraca z personelem obiektu oraz służbami porządkowymi.Sporządzanie raportów...