Elektryk Brygadzista

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska HR Partner Pełny etat
Stanowisko: Brygadzista - Instalacje Elektryczne

Poszukujemy doświadczonego elektryka, który będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad pracami elektrycznymi na obiektach budowlanych.

Obowiązki:
  • Organizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na obiektach budowlanych
  • Reprezentowanie firmy na miejscu
  • Komunikacja z klientem
  • Wsparcie zespołu - do 10 osób
  • Tworzenie raportów
  • Ścisłe przestrzeganie i nadzór nad przepisami BHP
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie elektryczne
  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac przy realizacji projektów z obszaru elektryki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywny język angielski
  • Gotowość do podróży służbowych do Francji (6 tygodni zagranicą, 1 tydzień w Polsce)
  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
Warunki:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na francuskich warunkach, umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie - 18-20 euro brutto za godzinę
  • Praca po 9,5-10h dziennie
Firma oferuje:
  • Niezbędny sprzęt, zakwaterowanie, transport oraz dietę
  • Mozliwości rozwoju na duzych projektach realizowanych we Francji
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata
  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Warszawa, Mazovia, Polska HR Partner Pełny etat

    StanowiskoPoszukujemy doświadczonego elektryka na stanowisko brygadzisty w obszarze instalacji elektrycznych w Francji. Praca wiąże się z pracą wyjazdową na projekty realizowane na obiektach przemysłowych, rafineriach czy cementowniach.ObowiązkiOrganizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na obiektach budowlanychReprezentowanie firmy na...

  • Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Sii Sp. z o.o. Pełny etat

    Brygadzista-elektromonter z językiem niemieckimMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówTechniczna organizacja pracy zespołu monterów w ramach realizowanego obszaru zadańPomoc w przygotowaniu wyceny pracochłonności ofertWeryfikacja jakości wykonanych pracPrzestrzeganie przepisów BHP oraz wewnętrznych wymagań klientaMontaż tras...

  • Technik Elektryk

    3 dni temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Pełny etat

    Technik Elektryk / Energetyk (k/m)Miejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówwykonywanie prac eksploatacyjnych przy urządzeniach stacyjnych i liniach zleconych do realizacjiwykonywanie oględzin oraz dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń stacji oraz linii elektroenergetycznychzgłaszanie odpowiednim służbom zaistniałych awarii, usterek i...