Psychiatra (również rezydent) Gdańsk

2 godzin temu

Gdańsk, Pomerania, Polska iVision Anna Baranowska Pełny etat
Poszukujemy lekarza psychiatry

W naszej prywatnej przychodni specjalistycznej w Gdańsku poszukujemy doświadczonego lekarza psychiatry.

Co oferujemy:
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Wynagrodzenie w wysokości 65-70% od wizyty
  • Forma zatrudnienia: kontrakt lub umowa zlecenie
Wymagania:
  • Specjalizacja z psychiatrii lub psychiatrii dzieci i młodzieży
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi schorzeniami
Jeśli interesuje Cię oferta pracy, skontaktuj się z nami:

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  • Gdańsk, Pomerania, Polska iVision Anna Baranowska Pełny etat

    Stanowisko Psychiatra (również rezydent)Poszukujemy lekarza psychiatry do współpracy z naszą prywatną przychodnią specjalistyczną w Gdańsku.Opis stanowiskaStanowisko obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, uzależnienia, CHAD i fobie. Wymagania:Specjalizacja z psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży lub w...

  • Psycholog - MindHealth

    1 miesiąc temu

    Gdańsk, Polska Medicover Pełny etat

    Zakres obowiązków:prowadzenie konsultacji psychologicznych,współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta, psychoterapeuta),prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów. Oczekiwania:wykształcenie wyższe psychologiczne,min. 2-letnie doświadczenie kliniczne,mile widziana komunikatywna znajomość...