Operator wycinarki plazmowej

2 dni temu

Rybnik, Silesia, Polska RS TEAMTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska
Poszukujemy doświadczonego Operatora wycinarki plazmowej, który będzie odpowiedzialny za obsługę i konserwację wycinarki plazmowej w naszym zakładzie.

Wymagania
Do pracy na tym stanowisku niezbędne jest posiadanie doświadczenia w obsłudze podobnych maszyn, a także umiejętność pracy w zespole.

Przeznaczenie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
1. Obsługę i konserwację wycinarki plazmowej
2. Wykonywanie zadań związanych z produkcją i jakością produktów
3. Współpracę z innymi działami zakładu w celu zapewnienia efektywności produkcji

Warunki pracy
Praca na tym stanowisku będzie realizowana w warunkach produkcyjnych, zgodnie z przepisami BHP i PPOZ.

Oferta
Nasza firma oferuje:
1. Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
2. Możliwość rozwoju umiejętności i kwalifikacji
3. Atuty do pracy w miłym środowisku

  • Rybnik, Silesia, Polska RS TEAMTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Stanowisko: Operator wycinarki plazmowejOpis: Praca na pół etatu lub dorywczo, godziny pracy do ustalenia. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania można składać e-mailem: kontakt@rsteamtech.plWarunki zatrudnienia:- Umowa o pracę na okres próbny- Czasowy ze stawką miesięczną- Jedna zmiana-...

  • Rybnik, Polska RS TEAMTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Operator wycinarki plazmowej. Praca na pół etatu/dorywczo, godziny pracy do ustalenia. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania można składać e-mailem: kontakt@rsteamtech.plRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna...