Kierowca autobusu w Niemczech

1 dzień temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy kierowcy autobusu w Niemczech

Numer oferty: StPr/24/1642

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje kierowcy autobusu do pracy w Niemczech. Oferujemy szansę zdobycia nowego zawodu i pracy na liniach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec.

Obowiązki:
  • Przewóz osób na liniach miejskich i podmiejskich
  • Posiadanie prawa jazdy kat. D
Wymagania:
  • Podstawowe wykształcenie
  • Wiek: ukończone 21 lat
Informacje dodatkowe:
  • Miejsce pracy: MICHAŁA KAJKI 10-12, 10-547 Olsztyn
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Jeśli interesuje Cię oferta pracy kierowcy autobusu w Niemczech, skontaktuj się z nami.

  • Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis StanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego kierowcy autobusu na trasie Olsztyn-Ełk-Olsztyn.ObowiązkiPrzewożenie pasażerów na trasie Olsztyn-Ełk-Olsztyn.Pracę w godzinach 7:30-15:30.WymaganiaPosiadanie kursu prawo jazdy kategorii D.Podstawowe wykształcenie.Doświadczenie w zawodzie kierowcy autobusu (co najmniej 1 rok).Miejsce...

  • Olsztyn, Polska Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie Pełny etat

    Kierowanie pojazdem samochodowym zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (kat. B, B+E, C, C+E) i obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.Godziny pracy 7:30-15:30Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniazasadnicze zawodowe