Pracownik Hali

16 godzin temu

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska Auchan Retail Polska Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Hali, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie wysokiej jakości produktów w magazynie.

Twoje Zadania:

  • Monitorowanie stanu magazynu i zarządzanie dostawami produktów;
  • Współpraca z zespołem handlowym w celu zapewnienia dostępności produktów dla klientów;
  • Dbaj o atrakcyjną ekspozycję produktów w magazynie;
  • Weryfikacja cen i dat ważności produktów.

Twoje Umiejętności:

  • Otwartość na realizację różnorodnych zadań;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Pasja do produktu i obsługi klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęci pomocy innym;
  • Pozytywne nastawienie i dobra energia.

Twój Pakiet Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach;
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.

  • Pracownik Hali

    1 dzień temu

    Twoje zadania:Budowanie pozytywnych relacji z klientemZapewnienie dostępności produktówDbałość o jakość sprzedawanego asortymentuAtrakcyjna ekspozycja produktówWymagania:Otwartość na realizację różnorodnych zadańDyspozycyjność do pracy w systemie zmianowymPasja do produktu i obsługi klientaUmiejętność pracy w zespoleBenefity:Stabilne...

  • Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska Asistwork Sp z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaW naszej firmie Asistwork Sp z o.o. poszukujemy doświadczonego pracownika magazynu z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów.ZadaniaObsługa wózków typu Milkrun lub wózków widłowych w zależności od posiadanych uprawnieńTransport surowców i opakowań wewnątrz zakładuDostarczanie komponentów z magazynu na produkcjęUtrzymywanie...

  • Piotrków Trybunalski, Polska Auchan Retail Polska Pełny etat

    Twoje zarobki: 4350 - 4600 zł brutto */*** wynagrodzenie zasadnicze, stawka premii, ekwiwalenty** w przeliczeniu na pełen etat Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, handel to Twoja pasja, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!Twoje zadania:Budowanie pozytywnych relacji i więzi z...