Redaktor Wydawniczy

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska 850 Tvn S.a. Pełny etat

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego redaktora wydawniczego, który będzie odpowiedzialny za wydawanie strony, współpracę z redakcjami portalu oraz TVN24, udział w kolegiach redakcyjnych i kreowanie tematów. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w pracy dziennikarskiej w redakcjach newsowych, doskonałej znajomości języka polskiego oraz orientacji w bieżących wydarzeniach.

Obowiązki

  • Wydawanie strony i współpraca z redakcjami portalu oraz TVN24
  • Udział w kolegiach redakcyjnych i kreowanie tematów
  • Koordynacja pracy redaktorów i dziennikarzy
  • Redakcja tekstów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy dziennikarskiej w redakcjach newsowych
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach
  • Umiejętności pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość zasad SEO
  • Znajomość języka angielskiego

Oferta

  • Umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma kafeteryjna MyBenefit
  • Darmowy dostęp do platformy i HBO Max
  • Inicjatywy na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • Szkolenia i rozwój
  • Działania CSR

  • Redaktor merytoryczny

    2 miesięcy temu

    Warszawa, Polska Wiedza i Praktyka sp. z o.o. Pełny etat

    Redaktor merytoryczny - tematyka księgowość/ księgowość budżetowa i podatki (K/M)Twój zakres obowiązków śledzenie na bieżąco aktualności (w tym orzecznictwa i interpretacji) i zmian przepisów dotyczących księgowości i podatków pisanie artykułów o...