Pracownik Wędzarni UNIMIĘS Chrzanow

3 dni temu

Chrzanów, Lesser Poland Madej Wróbel Marketing Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Wędzarni do pracy w naszym zespole w Chrzanowie. Jesteśmy liderem na rynku mięsno-wędliniarskim i oferujemy stabilne warunki zatrudnienia.

Zadania
  • Obsługa komory wędzarniczej
  • Przeprowadzenie procesu wędzenia zgodnie ze standardami firmy
  • Prace porządkowe na stanowisku pracy
  • Ważenie w systemie wagowym
  • Nabijanie zleceń produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Gotowość do pracy w wysokiej temperaturze
Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premie i dodatki
  • Pracę w systemie trzy zmianowym
  • Pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Chrzanów, Lesser Poland Madej Wróbel Marketing Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego specjalisty ds. wędzenia mięsa, który będzie odpowiedzialny za obsługę komory wędzarniczej i przeprowadzenie procesu wędzenia zgodnie ze standardami firmy. Współpracownik będzie również odpowiedzialny za prace porządkowe na stanowisku pracy, ważenie w systemie wagowym, nabijanie zleceń produkcyjnych...