Elektromonter / Stażysta

20 godzin temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Eryk Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Elektromonter / Stażysta

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromontera / Stażysty w dziedzinie elektrotechniki. Jeśli jesteś absolwentem szkoły zawodowej lub technicznej, lub posiadasz doświadczenie w branży elektrycznej, jesteśmy zainteresowani Twoją aplikacją.

Obowiązki:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wg specyfikacji
  • Montaż i kontrola komponentów elektrycznych
  • Wsparcie w modernizacji instalacji elektrycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie: zawodowe/techniczne z zakresu elektrotechniki
  • Znajomość elektryki i obwodów elektrycznych
  • Podstawy rysunku technicznego i maszyn elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie A2
  • Prawo jazdy kat. B (preferowane)
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na 18+ miesięcy
  • Szkolenia z Team Leaderami
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i nauki
  • Zakwaterowanie i dojazdy na projekty
  • Prywatna opieka medyczna i inne benefity

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesyłanie aplikacji (aktualne CV) za pomocą przycisku aplikowania.

  • Elektromonter / Stażysta

    2 tygodni temu

    Szczecin, Polska Eryk Sp. z o.o. Pełny etat

    Chcesz zostać przedstawicielem jednego z najbardziej poszukiwanych zawodów ostatnich lat, a przy tym dobrze zarabiać? Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Stażysta – Elektrotechnik. Jeżeli jesteś absolwentem szkoły zawodowej, technicznej lub podjąłeś kursy doszkalające w...