Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

1 dzień temu

Ostrów Wielkopolski, Greater Poland Wytwórnia Ostrów Wielkopolski Pełny etat
Praca na Wytwórni Mas Bitumicznych

Poszukujemy doświadczonego pracownika, który będzie odpowiedzialny za obsługę, kontrolę i konserwację urządzeń wytwórni. Będziesz pracować w zespole, który dba o jakość produktów i bezpieczeństwo pracowników.

Obowiązki:
  • Obsługa i konserwacja urządzeń wytwórni
  • Kontrola procesów produkcyjnych
  • Pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub wytwórczej
  • Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych
  • Sumienność i dbałość o powierzone zadania
Co oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę i pełny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie za polecenia

  • Ostrów Wielkopolski, Polska Wytwórnia Ostrów Wielkopolski Pełny etat

    - Praca na wytwórni przy produkcji asfaltów modyfikowanych - Obsługa , kontrola i konserwacja urządzeń wytwórni; - Pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych; - Pomoc w prowadzeniu dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń - Pomagamy zdobyć uprawnienia - Jeśli nie posiadasz doświadczenia na podobnym stanowisku, nie...