malarz konstrukcji metalowych

1 dzień temu

Stalowa Wola, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Malarz konstrukcji metalowych

Numer oferty: StPr/24/0583

Opis stanowiska:

Czyszczenie powierzchni metalowych jest kluczowym elementem w naszym procesie produkcyjnym. Szukamy doświadczonego malarza konstrukcji metalowych, który potrafi pokrywać powierzchnie preparatem antyrdzowym i farbą.

Wymagania:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadczenia na wskazanym lub podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Przemysłowa 9B, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.intermech.com.pl

  • Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski), podkarpackie, PL ART-PROGRES Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Konstruktor - TechnologMiejsce pracy: Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski)Twój zakres obowiązkówOpracowanie techniczne konstrukcji: regałów promocyjnych, standów reklamowych, stoisk ekspozycyjnych itp. w programie SolidWorksOpracowanie linii cięcia dla plotera frezującego i laserów CO2 (Corel Draw)Aktualizacja dokumentacji technicznej...