Programista Fullstack

4 godzin temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty Fullstacka (.NET + Angular) do współpracy w naszym zespole rozwoju aplikacji CRM.

Stanowisko oferuje możliwość pracy w zespołach projektowych, rozwoju nowych funkcjonalności aplikacji, testowania i weryfikacji rozwiązań.

Wymagania
  • Min. 4-5-letnie doświadczenie zawodowe w roli Programisty Fullstacka,
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core, Angular,
  • Znajomość: Entity Framework, Redis, SQL Server, HTML5, MVC, WCF,
  • Doświadczenie z Dockerem i/lub Kubernetesem,
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym z wykorzystaniem języka C# i frameworka .NET Core w podejściu SOLID,
  • Zajmowanie się projektowaniem relacyjnych baz danych z wykorzystaniem Microsoft SQL Server,
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych, oraz automatyzacji testów (testy e2e).
Co oferujemy
  • Długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services),
  • Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,
  • Dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy,
  • Kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,
  • Kafeteryjny system benefitów - Motivizer,
  • Prwatną opiekę medyczną - Luxmed,
  • Możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w SCALO Sp. z o.o., skontaktuj się z nami.