Koordynator Doskonalenia Operacyjnego

1 dzień temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska saint-gobain Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Koordynatora Doskonalenia Operacyjnego, który będzie odpowiedzialny za rozwój kultury doskonalenia na wszystkich szczeblach zakładu.

Obowiązki:
  • Rozwój kultury doskonalenia na wszystkich szczeblach zakładu
  • Koordynowanie programu ciągłego doskonalenia procesów i produktów
  • Koordynowanie projektów zgodnie z metodologią World Class Manufacturing
  • Wsparcie organizacji w zakresie wdrażania usprawnień mających na celu optymalizację procesów w zakładzie produkcyjnym
  • Nadzór nad rozwojem standardów zapewniających produkcję na najwyższym światowym poziomie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – zarządzanie produkcją, optymalizacja procesów produkcyjnych lub pokrewne inżynierskie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. FCE
  • 1 – 2 lata pracy na stanowisku Koordynatora Lean Manufacturing, Technologa lub pokrewnym
  • MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Innowacyjne podejście
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
Informacje o Pracodawcy

Pracujemy w ramach Grupy Saint-Gobain, która jest jednym z największych producentów materiałów budowlanych na świecie. Nasza firma oferuje szeroki zakres rozwiązań dla branży budowlanej, w tym materiały budowlane, systemy izolacyjne i produkty do budowy.

Benefity
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania

  • Kielce, świętokrzyskie, świętokrzyskie, Polska FUNDACJA TABUZ Pełny etat

    Koordynator ds. organizacyjnychMiejsce pracy: KielceTwój zakres obowiązkóworganizowanie i nadzorowanie pracy w oddziałach,realizacja ustalonych celów ilościowych i jakościowych,zapewnienie efektywności oraz rentowności placówek,przygotowywanie i prowadzenie spotkań zespołowych w oddziałach,zarządzanie działaniami promującymi...

  • DevOps Specialist

    2 tygodni temu

    Kielce, Polska SMARTIVE.APP sp. z o.o. Pełny etat

    technologies-expected : Terraform Nginx Apache Php-fpm Redis HAProxy MySQL PostgreSQL MongoDB MSSQL AWS responsibilities : Wdrażanie narzędzi i praktyk DevOps w firmie Zarządzanie i konfiguracja systemów zarządzania zasobami Monitorowanie i optymalizacja pracy infrastruktury IT Automatyzacja procesów CI/CD Współpraca z zespołami programistycznymi i...

  • Kielce, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Co oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym, niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz auto służbowe, pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,...