Specjalista Inwentaryzacji

10 godzin temu

Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska Work & Profit Pełny etat
Stanowisko: Pracownik Inwentaryzacji

W ramach naszej działalności poszukujemy doświadczonego pracownika, który będzie odpowiedzialny za inwentaryzację towaru w naszym magazynie w Głogowie.

Zakres obowiązków:
  • Liczenie i sprawdzanie stanu towaru
  • Raportowanie wyników inwentaryzacji
  • Obsługa skanera po wcześniejszym przeszkoleniu
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność w czasie pracy
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Skrupulatność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Wynagrodzenie wypłacane w ciągu 7 dni od daty zakończenia zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne pakiety szkoleń
  • Obsługę administracyjną on-line
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Możliwość stałej współpracy

Jeśli interesuje Cię to stanowisko, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub kontakt telefoniczny.

  • Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska Jobman Group Sp. z o.o. Pełny etat

    Pracujemy przy inwentaryzacji i potrzebujemy Twojej pomocy!**Oto nasze oferty:****Praca tymczasowa****Oto nasze warunki pracy:****-** Liczenie towaru**-** Dbaj o czystość stanowiska pracy**-** Orientacyjne godziny pracy: 22-04**Wymagania:****-** Dyspozycyjność dnia**-** Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy**-** Pełnoletniość**-**...