Funkcja podatkowa

1 dzień temu

Poznań, Polska KPMG Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. podatków, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów w zakresie podatku CIT. Współpracujesz z zespołem Tax Compliance & Transformation, który świadczy usługi podatkowe dla klientów KPMG.

Twoje obowiązki
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i opinii podatkowych
  • Obsługa klienta w zakresie podatku CIT
  • Analiza danych księgowych i przygotowywanie raportów
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Doświadczenie w doradztwie podatkowym lub biurze rachunkowym
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
Co oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie KPMG
  • Możliwość rozwoju w zakresie podatków i rachunkowości
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji

  • Funkcja podatkowa CIT

    Poznań, Polska RSM Poland Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. CIT, który będzie odpowiedzialny za planowanie i koordynowanie realizacji projektów obejmujących kalkulację podatku dochodowego od osób prawnych oraz analizę danych księgowych.W ramach tej funkcji będziesz:sporządzać i weryfikować deklaracje CIT, w tym JPK_CIT oraz inne dokumenty...

  • Dyrektor Finansowy

    Poznań, Greater Poland HRK S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Dyrektor FinansowyW ramach naszej grupy kapitałowej, HRK S.A., poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego. Osoba pełniąca tę funkcję będzie odpowiedzialna za zarządzanie finansami grupy, w tym za księgowość, kontroling, zarządzanie majątkiem oraz płynnością spółki.Zadania:Nadzór nad pełną...

    24 minut temu

    Stanowisko: Dyrektor FinansowyW ramach naszej grupy kapitałowej, HRK S.A., poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego. Osoba pełniąca tę funkcję będzie odpowiedzialna za obszar księgowości, kontrolingu, zarządzania majątkiem oraz płynnością spółki.Zadania:Nadzór nad pełną księgowością zgodnie z...