Recepcjonistka nocna zmiana

3 godzin temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Recepcjonista na nocną zmianę

Numer oferty: StPr/24/2641

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego recepcjonisty na nocną zmianę do pracy w naszym biurze w Bydgoszczy. Oczekujemy od kandydatów znajomości języka angielskiego na poziomie B1, umiejętności obsługi recepcji oraz doświadczenia w pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie B1
  • Umiejętności obsługi recepcji
  • Doświadczenie w pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Benefity:

  • Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Pracę w miłej atmosferze

Informacje dodatkowe:

Jeśli interesuje Cię oferta pracy recepcjonisty na nocną zmianę, skontaktuj się z nami.

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy: Recepcjonistka na nocną zmianęNumer oferty: StPr/24/2641Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonej recepcjonistki na nocną zmianę do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.Wymagania:Języki: angielski (B1 - średnio zaawansowany w mowie i piśmie)Umiejętności i uprawnienia: język angielski dla średniozaawasowanychWykształcenie:...

  • Bydgoszcz, Polska McDonalds Polska Pełny etat

    Cześć!Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na Zmianie Popołudnniowej/Nocnej (osoba pracująca między godziną 13 - 1 (może być określony zakres tych godzin), której zadaniem jest przygotowanie do otwarcia na kolejny dzień restauracji McDonald's znajdującej się w Bydgoszczy przy ul. Fordonskiej 141 w Galeri Pomorskiej Oferujemy...