Mechanik Zmianowy

2 dni temu

Nysa, Opole Voivodeship, Polska Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie Pełny etat

Opis stanowiska

  • Współpraca z zespołem w utrzymaniu maszyn i urządzeń w sprawności i gotowości technicznej do pracy
  • Diagnostyka i naprawa awarii, usuwanie usterek układów elektrycznych, sterowania i mechanicznych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Udział w remontach i modernizacjach maszyn i urządzeń
  • Współpraca z Specjalistą ds. Mechanicznych w zakresie rozwoju systemów i rozwiązań zapobiegawczych

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • Zdolności manualne, umiejętność myślenia technicznego
  • Zorientowanie na czas i sukces

Oferta

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych współpracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Mechanik Zmianowy

    5 miesięcy temu

    Nysa, Polska Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" Pełny etat

    Mechanik ZmianowyTwój zakres obowiązków Utrzymanie maszyn i urządzeń, instalacji oraz infrastruktury w sprawności i gotowości technicznej do pracy Usuwanie awarii, naprawy i usuwanie usterek układów elektrycznych, sterowania i mechanicznych, diagnostyka, analiza i...