Kucharz pomocniczy

18 godzin temu

Mst Warszawa, Polska Szkoła Podstawowa Nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pomocy w kuchni naszej szkoły. Wymagania:

• wykształcenie podstawowe
• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie zawodowe
• umiejętność wykonywania podstawowych czynności w kuchni
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• komunikatywna znajomość języka polskiego

Warunki zatrudnienia

Umowa o pracę na okres próbny, czasowy ze stawką miesięczną, jedna zmiana, jedną zmianę, angielski (A1) i polski (B1).
  • Kucharz

    Warszawa, Mazovia, Polska emeis Polska (dotychczas Orpea): ogólnopolska sieć domów opieki i klinik rehabilitacyjnych Pełny etat

    Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów zlokalizowanych na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living)...